Tagormet
 
 

Frezowanie CNC

Specjalnością naszej firmy jest produkcja wyrobów metalowych, a także ich profesjonalna obróbka skrawaniem, w tym między innymi frezowanie CNC. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz profesjonalny i zautomatyzowany park maszynowy, dzięki któremu oferowane przez nas usługi cechują się precyzją wykonania i dopasowaniem do indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Zajmujemy się frezowaniem CNC między innymi takich surowców jak stal czarna. Za sprawą nowoczesnych i bardzo wydajnych maszyn oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu wysoką powtarzalność i dokładność obróbki. Frezowanie CNC wykonujemy w stosunku zarówno do powierzchni płaskich, jak i kształtowych.

Dysponujemy takimi urządzeniami jak frezarki pionowe, poziome, uniwersalne i obwiedniowe, które dzięki wyposażeniu w układ sterowania numerycznego (CNC), poradzą sobie nawet z detalami cechującymi się najwyższym poziomem skomplikowania. Nasz par maszynowy wyposażony jest również w pionowe centrum obróbcze, posiadające powierzchnię roboczą o wymiarach 1270x660x635 mm, a także cechujące się powtarzalnością maszyny na poziomie +/- 0,0025 mm oraz maksymalnym obciążeniem stołu wynoszącym 1 814 kg.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje współpracy, oferując naszym Klientom najwyższą jakość usług oraz dopasowanie tworzonych projektów do najbardziej wymagających potrzeb. Z przyjemnością podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem oraz przełożymy je na realizację powierzonych nam zleceń.

 
 
Copyright Tagormet 2019 by Sebastian Sienicki