Tagormet
 

Obróbka CNC

Prezentujemy Państwu bogaty wachlarz usług, obejmujący różnego rodzaju prace w ramach obróbki CNC, takie jak frezowanie, wiercenie, szlifowanie i toczenie, a także, cięcie bądź spawanie. Za sprawą rozbudowanego i wyposażonego w specjalistyczny sprzęt parku maszynowego, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji zleceń o małym jak i dużym stopniu skomplikowania, a także zaoferować Klientom możliwość osiągnięcia zróżnicowanych kształtów na różnych detalach.

Obróbka CNC polega na pozbyciu się nadmiaru materiałów z elementu metalowego poddawanego kształtowaniu w celu nadania mu odpowiedniego wyglądu i wymiarów. Jako firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, posiadamy bardzo wydajne oraz nowoczesne frezarki i tokarki CNC, dzięki którym możemy uzyskać bardzo wysoką powtarzalność nadawanych kształtów. Nasz park maszynowy wyposażony jest w urządzenia do obróbki skrawaniem i plastycznej metalu, takie jak np. prasy hydrauliczne oraz szlifierki, gilotyny, przecinarki tarczowe czy też walcarki.

Jesteśmy firmą ceniącą sobie zaufanie Klientów, w związku z czym przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze usługi były dostosowane do Państwa indywidualnych oczekiwań, a wyroby metalowe poddawane obróbce CNC posiadały sugerowane w zamówieniu parametry poszczególnych detali - niezależnie od tego czy mowa o pojedynczym produkcie, czy też dużych seriach.

Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór usługi, która najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom oraz pozwoli uzyskać najbardziej pożądany efekt końcowy.

 
 
Copyright Tagormet 2019 by Sebastian Sienicki