Tagormet
 
 


O Firmie


Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe “TAGORMET” jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą od 1978 roku w zakresie produkcji wyrobów metalowych. Posiadamy wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami norm PN EN ISO 9001:2001. Specjalizujemy się w produkcji części do ciągników, maszyn rolniczych, kolejnictwa i górnictwa.
Posiadamy ponad 200 maszyn i urządzeń do wykonywania usług w zakresie obróbki skrawaniem i plastycznej. Współpracujemy z kuźnią, dzięki czemu możemy zaoferować odkuwki swobodnie kute w przedziale wagowym 0,5-2000 kg, półswobodnie kute w przedziale wagowym 05-800 kg, matrycowe w przedziale 0,2-60 kg. Wykonujemy również zlecenia indywidualne zgodnie z życzeniami klientów.
Firma nasza jako długoletni i doświadczony producent części zamiennych może zapewnić ciągłość produkcji każdej gałęzi gospodarki kompleksowo realizując swoje usługi w kraju, jak i za granicą. W firmie aktualnie zatrudnionych jest 40 doświadczonych pracowników, których systematycznie szkolimy w celu podwyższenia ich kwalifikacji. Firma dysponuje kompleksowym wyposażeniem technicznym niezbędnym do wykonywania zlecanych wyrobów.
Zapraszając państwa do współpracy deklarujemy rzetelną obsługę w nawiązywanych kontaktach i realizowanych zamówieniach.

 
 
Copyright Tagormet 2010 by Sebastian Sienicki