Tagormet
 
 

Toczenie CNC

Oferujemy Państwu nie tylko fachowe doradztwo, ale również przygotowanie projektu zgodnego z oczekiwaniami oraz jego realizację. Jedną ze specjalności naszej firmy w zakresie obróbki metalu, jest toczenie CNC. Wykorzystanie tej technologii pozwala nam na wykonywanie zleceń o zróżnicowanym stopniu skomplikowania z gwarancją dokładności i precyzji wykonanych prac.

Toczenie CNC to jedna z najbardziej popularnych metod obróbki skrawaniem, dedykowana w szczególności przedmiotom o kształcie bryły obrotowej. Wykonywana jest przy pomocy zaawansowanego i w pełni zautomatyzowanego układu sterowania numerycznego. Nasza firma posiada nowoczesne zaplecze technologiczne, składające się między innymi z takich maszyn jak tokarki numeryczne, ale także uniwersalne, rewolwerowe oraz tokarko-kopiarki. Urządzenia tego typu swoją precyzję i dużą funkcjonalność zawdzięczają wyposażeniu w specjalistyczne akcesoria, takie jak wiertła lub noże tokarskie. Klientom oferujemy maksymalną średnicę toczenia CNC wynoszącą 270 na 315 mm.

Technika obróbki metalu jaką jest toczenie CNC umożliwia kształtowanie przedmiotów, obejmujące zarówno ich powierzchnię wewnętrzną jak i zewnętrzną. Ponadto zastosowanie tej metody jest dużo bardziej efektywne ze względu na jej dużą dokładność, powtarzalność wykonywania tych samych kształtów, szybkość pracy, a także redukcję prawdopodobieństwa wystąpienia błędu.

Pomożemy Państwu w zaprojektowaniu odpowiedniego kształtu, a także zajmiemy się jego profesjonalną produkcją. Zapraszamy do współpracy.

 
 
Copyright Tagormet 2019 by Sebastian Sienicki